sprzedaż / wymiana / programowanie

Wymiana poduszek airbag po wystrzale

Wymiana desek rozdzielczych po wystrzale

wymiana poduszek powietrznych srs Poznań – W naszej ofercie znajdziecie usługi w zakresie

Kompleksowej diagnostyki

Demontażu podstawowych podzespołów systemu AIRBAG SRS takich jak pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne, kurtyny, sensor srs oraz sensory / czujniki uderzeniowe

Wyszukiwaniu błędów w modułach sterujących poduszkami powietrznymi

Kasowaniu błędów w systemach sterujących

Programowaniu / Naprawie sterowników SRS

Ponownym aktywowaniu systemu poduszek powietrznych po naprawie a także wiele innych.

+48 571 249 055

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatne spotkanie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół świetnych mechaników i elektroników ma duże doświadczenie co daje nam możliwość świadczenia szerokiej gamy usług.

InDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych... Skontaktuj się z nami, opisz co chciał byś zmienić / naprawić w swoim aucie - a my postaramy znaleźć się rozwiązanie.

Konkurencyjne Ceny

Decydując się na wizytę w serwisie AEP w Poznaniu otrzymujesz gwarancję rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie.

Naprawa airbag dlaczego my?

Jesteśmy warsztatem elektromechanicznym, ktory ma w swoim zespole osoby z doświadczeniem oraz zawsze służące radą. Zajmujemy sie wieloma problemami ze względu na ogromna wiedze w zakresie elektromechaniki oraz wiele lat doświadczenia w pracy.

Jeśli szukacie firmy, która profesjonalnie udzieli usług mających na celu rozwiazanie Waszych problemów to zachęcamy do skontaktowania się z naszym warsztatem samochodowym w Poznaniu.

Wymiana konsol wymiana desek naprawa srs

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszego warsztatu elektromechanicznego w Poznaniu. Do każdego z osobna podchodzimy indywidualnie i mamy nadzieje, ze spełnimy wszelkie Wasze wymagania, ponieważ Wasze bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. W naszym serwisie samochodowym naprawiającym system airbag po wystrzale spotkacie pasjonatów z wieloletnia praktyka oraz ogromna wiedzą. Dzięki tym cechom mamy pewność, że świadczone przez nas usługi bedą wykonywane na najwyższym poziomie, jednocześnie mając na uwadze jak najbardziej dogodny termin realizacji. Zamontowany w samochodach system SRS AIRBAG jest systemem skomplikowanym, a do jego diagnostyki potrzebna jest wiedza teoretyczna jak i doświadczenie, praktyka. Nasi klienci mogą być pewni, ze zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zadbać o Wasze bezpieczeństwo.

Auto elektronika poznań

sprawdź co mówią o nas klienci