Naprawa / wymiana / kodowanie / konfiguracja

Radio code

ODCZYT KODU RADIA

Zależy Ci na profesjonalnym serwisie lub naprawie kodowanego radia?

Usługa radio code jest niczym innym jak uruchomieniem lub usprawnieniem kodowanego radia samochodowego.

Jeśli potrzebujecie rozkodowania komputerowego to w takim razie chętnie pomożemy Wam w przywróceniu sprawności owego radio.

Oferujemy również rozkodowanie fabrycznego radio code oraz odzyskanie utraconego kodu do Waszego radioodbiornika w większości modeli i marek samochodów.

+48 571 249 055

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatne spotkanie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół świetnych mechaników i elektroników ma duże doświadczenie co daje nam możliwość świadczenia szerokiej gamy usług.

InDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych... Skontaktuj się z nami, opisz co chciał byś zmienić / naprawić w swoim aucie - a my postaramy znaleźć się rozwiązanie.

Konkurencyjne Ceny

Decydując się na wizytę w serwisie AEP w Poznaniu otrzymujesz gwarancję rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie.

oDCZYT PIN CODE

Usługa polega na rozblokowaniu radia samochodowego
zabezpieczonego kodem personalnym PIN CODE

Nie posiadasz kodu PIN do swojego radia lub nie możesz go już znaleźć. Oferujemy usługę odczytu oryginalnego kodu radia. W większości przypadków jedyne czego potrzebujemy od Ciebie, to numer seryjny radia samochodowego. Numer seryjny znajduje się po wyjęciu radia z auta na białej naklejce lub jest wybity w obudowie. Niektóre modele obsługują wyświetlanie numeru seryjnego na samym ekranie.

Zapraszamy do naszego serwisu przy ulicy Ożarowskiej 144 w Poznaniu.

rADIO SAFE
RADIO CODE

Wiele oryginalnych radioodbiorników samochodowych i systemów nawigacyjnych jest obecnie wyposażonych w kod zabezpieczający przed kradzieżą. Jest to rodzaj kodu PIN i dla każdego radia ten kod jest unikalny. Jeśli radio samochodowe jest zabezpieczone kodem, na przykład na ekranie pojawi się napis „SAFE” lub „CODE”, i będziesz musiał ponownie wprowadzić kod, aby móc korzystać z radia samochodowego. Specjalizujemy się w dekodowaniu wielu różnych marek i modeli. Dzięki naszej usłudze kodów radiowych otrzymasz kod w mgnieniu oka i będziesz mógł ponownie korzystać z radia.

Auto elektronika poznań

sprawdź co mówią o nas klienci