Naprawa / wymiana / kodowanie / konfiguracja

Montaż parktronik

Montaż czujników parkowania

Bezpieczeństwo waszego pojazdu jak i Wasze jest dla Was priorytetem?

Nowoczesne systemy parkowania, czyli czujniki i kamery parkowania, wyposażone są w najnowsze, precyzyjne urządzenia pomiarowe.

Dzięki systemom parkowania manewry nawet w najtrudniejszej sytuacji staną się o wiele prostsze i pozwolą Wam na uniknięcie uszczerbku na wizualnej stronie pojazdu.

Tak więc wizyta u lakiernika bądź mechanika nie będzie potrzebna.
Najwyższy standard świadczonych usług jest dla nas niesamowicie istotny ze względu na to, że ingerując jakkolwiek w pojazd musimy stawiać na Wasze bezpieczeństwo jak i Waszych bliskich, czy osób które będą w przyszłości pasażerami owego pojazdu.

+48 571 249 055

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatne spotkanie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół świetnych mechaników i elektroników ma duże doświadczenie co daje nam możliwość świadczenia szerokiej gamy usług.

InDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych... Skontaktuj się z nami, opisz co chciał byś zmienić / naprawić w swoim aucie - a my postaramy znaleźć się rozwiązanie.

Konkurencyjne Ceny

Decydując się na wizytę w serwisie AEP w Poznaniu otrzymujesz gwarancję rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie.

oferta

W naszym warsztacie samochodowym możecie zamontować wysokiej klasy czujniki parkowania.

W naszej ofercie prezentujemy czujniki najpopularniejszych producentów, które od lat uznawane są za sprawdzone rozwiązania techniczne.

Odwiedzając nasz warsztat samochodowy w Poznaniu, macie szansę szczegółowego dopasowania czujników parkowania pod względem koloru do pozostałych elementów swoich samochodów, dzięki czemu zachowana zostanie ciągłość estetyczna.

Dla końcowego efektu jest to bardzo ważny aspekt.

System czujników parkowania to urządzenie, które pozwala na łatwe i bezpieczne parkowanie samochodu. Działa ono na zasadzie detekcji przeszkód znajdujących się w pobliżu samochodu i sygnalizowania ich odległości w stosunku do pojazdu. W skład systemu czujników parkowania zwykle wchodzą czujniki umieszczone na przednim i tylnej części samochodu oraz moduł sterujący, który analizuje sygnały z czujników i generuje dźwiękowe lub wizualne ostrzeżenia dla kierowcy.

Czujniki parkowania wykorzystują technologię ultradźwiękową lub radarową do wykrywania przeszkód w pobliżu samochodu. Sygnały ultradźwiękowe lub radarowe są odbijane od przeszkód i przesyłane z powrotem do czujników, które następnie przekazują informacje do modułu sterującego. Moduł sterujący analizuje te informacje i na podstawie odległości od przeszkody generuje dźwiękowe lub wizualne sygnały ostrzegawcze dla kierowcy.

System czujników parkowania może działać w różny sposób, w zależności od producenta i modelu samochodu. W niektórych systemach czujniki są aktywowane automatycznie po włączeniu biegu wstecznego, w innych trzeba je włączyć ręcznie. W niektórych samochodach dźwiękowe sygnały ostrzegawcze są coraz szybsze im bliżej samochód zbliża się do przeszkody, a w innych są one zmiennego tonu lub połączone z wizualnym wyświetlaczem. W każdym przypadku system czujników parkowania pomaga kierowcy uniknąć kolizji podczas parkowania samochodu.

Systemy pomocy w parkowaniu

Nieuważne parkowanie w zatłoczonym samochodami miejscu może się wiązać z nieprzyjemnymi zajściami, których zwieńczeniem często bywa porysowany lakier samochodowy.

Aby ustrzec się takich sytuacji i nie stawać w przyszłości przed koniecznością odnawiania lakieru na karoserii, warto zdecydować się na montaż odpowiednich czujników.

Profesjonalny montaż parktronic wykonujemy w mieście Poznań, gdzie po konsultacji zajmiemy się Waszymi samochodami z największą starannością.

Rozległa wiedza pozwala nam na doradzenie Wam jak najlepszych lub najbardziej nowoczesnych rozwiązań technologicznych jakie należałoby zamontować w aucie.

Auto elektronika poznań

sprawdź co mówią o nas klienci