Naprawa / Montaż / Wymiana

Monitory w zagłówkach

Montaż monitorów w zagłówkach - Auto serwis Poznań

Nużą Was długie podróże? Nie wiecie jak zapewnić rozrywkę dzieciom podczas długiej jazdy samochodem? Świetnym rozwiązaniem będzie montaż monitorów w zagłówkach foteli samochodowych, ponieważ dostarcza to wiele opcji rozrywki. Przykładowo możecie włączyć wybrany przez Wasze dzieci film i cieszyć się spokojną drogą, ponieważ pasażerowie będą mieli przyjemne zajęcie. Montaż monitorów w zagłówkach może odbywać się na zasadzie zamontowania monitora w zagłówek tj. jeśli jest do tego przystosowany lub zainstalować preferowany monitor na prętach zagłówkowych fotela. Dzięki kilku metodom aplikacji ekranów możemy dostosować urządzenie do własnych potrzeb, np. Prowadząc taxi możecie ulepszyć je dla swoich klientów tj. podnosząc standard jazdy poprzez unowocześnienie pojazdu.

Auto elektryk Poznań – Zapraszamy do kontaktu

+48 571 249 055

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatne spotkanie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół świetnych mechaników i elektroników ma duże doświadczenie co daje nam możliwość świadczenia szerokiej gamy usług.

InDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych... Skontaktuj się z nami, opisz co chciał byś zmienić / naprawić w swoim aucie - a my postaramy znaleźć się rozwiązanie.

Konkurencyjne Ceny

Decydując się na wizytę w serwisie AEP w Poznaniu otrzymujesz gwarancję rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie.

oferta

Montaż monitorów w zagłówkach samochodowych może mieć kilka zalet:

  1. Rozrywka dla pasażerów: Umieszczenie monitorów w zagłówkach może umożliwić pasażerom oglądanie filmów, seriali lub innych programów w czasie jazdy. Może to być szczególnie przydatne podczas długiej podróży, zwłaszcza dla dzieci, które mogą szybko się nudzić.

  2. Wygodny podgląd kamery cofania: W niektórych samochodach kamery cofania są umieszczone w tylnej części pojazdu, co może sprawić trudność w podglądzie dla kierowcy. Umieszczenie monitorów w zagłówkach pozwala kierowcy na wygodny podgląd ekranu podczas manewrowania samochodem.

  3. Lepsza jakość dźwięku: W niektórych samochodach głośniki są umieszczone tylko z przodu pojazdu, co może wpłynąć na jakość dźwięku dla pasażerów z tyłu. Umieszczenie monitorów w zagłówkach pozwala na dodatkowe głośniki, co poprawia jakość dźwięku w całym samochodzie.

  4. Zwiększona wartość pojazdu: W niektórych przypadkach, montaż monitorów w zagłówkach może zwiększyć wartość samochodu, zwłaszcza jeśli jest to opcja fabryczna.

Podsumowując, montaż monitorów w zagłówkach samochodowych może przynieść korzyści w postaci lepszej rozrywki dla pasażerów, wygodniejszego podglądu kamery cofania dla kierowcy, poprawy jakości dźwięku i zwiększenia wartości pojazdu.

Monitory w fotelach

W zagłówkach mogą być wbudowane ekrany, które służą do wyświetlania obrazu z kamery cofania, systemu nawigacji lub filmów dla pasażerów z tyłu pojazdu. Jest to opcja dostępna w niektórych modelach samochodów i może być przydatna dla podróżujących w dłuższe trasy.

Auto elektronika poznań

sprawdź co mówią o nas klienci