Naprawa / wymiana / kodowanie / konfiguracja

AIRBAG Reset Crash Data

aUTO ELEKTRYK POZNAŃ

Wykonujemy usługi usuwania zapisu ze zdarzenia (Crash Data) w modułach sterujących AIRBAG – po wystrzeleniu poduszek powietrznych lub pasów. 

Usługa opiera się na wykasowaniu z pamięci sterownika informacji o zdarzeniu SRS AIRBAG i może zostać wykonana przez złącze OBD bądź bezpośrednio z wymontowanego sterownika przez złącze.

 Nie naruszamy wewnętrznej elektroniki sterowników, co oznacza, że po “zabiegu” sterownik funkcjonuje dokładnie tak jak nowy, fabryczny. możliwość wysłania sterownika do nas kurierem albo paczkomat bądź przyjechania autem.

 W celu naprawy sterownika należy skontaktować się z nami i postępować według wskazówek lub przyjechać na wskazany adres warsztatu, gdzie sami szybko uporamy się z problemem – nawet tego samego dnia. 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby ustalić termin lub godzinę w jakim należy stawić się w naszym warsztacie w Poznaniu.

 Zmiana poduszek powietrznych czy desek rozdzielczych również nie jest nam straszna! 

+48 571 249 055

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatne spotkanie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół świetnych mechaników i elektroników ma duże doświadczenie co daje nam możliwość świadczenia szerokiej gamy usług.

InDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych... Skontaktuj się z nami, opisz co chciał byś zmienić / naprawić w swoim aucie - a my postaramy znaleźć się rozwiązanie.

Konkurencyjne Ceny

Decydując się na wizytę w serwisie AEP w Poznaniu otrzymujesz gwarancję rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie.

oferta

Nasz warsztat auto-elektroniki w Poznań oferuje między innymi usługi takie jak:

Naprawę wadliwych / uszkodzonych fizycznie sterowników,

Usuwanie informacji o zderzeniu/wypadku tzw Crash Data lub błędów,

Naprawę błędów wewnętrznych oraz pamięci sterowników,

Jak również naprawę po „nieudanej” próbie naprawy przez inny warsztat (w tym wypadku w celu ustalenia kosztów moduł musi zostać w pierwszej kolejności do nas dostarczony w celu weryfikacji rzeczywistego problemu z modułem AirBag

dokładna Diagnostyka problemu

Posiadamy szeroki dostęp częsci zamiennych dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić większość modułów AirBag na rynku. Dbamy nie tylko o usunięcie usterki, ale również staramy się znaleźć jej przyczynę.

Zgodnie z prawem sterowniki SRS po naprawie powinny być traktowane wyłącznie jako materiały szkoleniowe i nie powinny być ponownie montowane w pojeździe użytkowane na publicznych drogach.

Auto elektronika poznań

sprawdź co mówią o nas klienci