naprawa / usuwanie / kodowanie / konfiguracja

Usuwanie i naprawa immobilizerów

usuwanie i naprawa immo POZNAŃ

Auto nie odpala lub odpala się na chwilę i gaśnie? Możliwe, że uszkodzony jest immobiliser w Twoim samochodzie.  Jest to usterka jaką da się naprawić, ale należy pamiętać, że istnieje także opcja usunięcia immobilisera. Nie powinno się jednak wykonywać tych działań bez odpowiedniego sprzętu, wiedzy i doświadczenia. Każdy z wymienionych czynników gwarantuje precyzyjnie wykonaną usługę oraz niezawodność. Immobiliser w założeniu ma za zadanie ochronić auto przed kradzieżą poprzez uniemożliwienie uruchomienie silnika, lecz jak wiemy technologia potrafi zawodzić i czasem wkradają się małe błędy. Na szczęście nie jest to problem, którego nie da się pozbyć.

+48 571 249 055

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatne spotkanie.

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół świetnych mechaników i elektroników ma duże doświadczenie co daje nam możliwość świadczenia szerokiej gamy usług.

InDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych... Skontaktuj się z nami, opisz co chciał byś zmienić / naprawić w swoim aucie - a my postaramy znaleźć się rozwiązanie.

Konkurencyjne Ceny

Decydując się na wizytę w serwisie AEP w Poznaniu otrzymujesz gwarancję rzetelnej diagnostyki i najwyższej jakości oferowanych usług w konkurencyjnej cenie.

oferta

  • diagnostyka immobilizerów
  • usuwanie immobilizera z komputera silnika
  • montaż emulatorów immo
  • naprawa immobilizerów

dokładna Diagnostyka problemu

Posiadamy szeroki dostęp częsci zamiennych dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić większość liczników na rynku. Dbamy nie tylko o usunięcie usterki, ale również staramy się znaleźć jej przyczynę.

 

Auto elektronika poznań

sprawdź co mówią o nas klienci